Tandemový seskok

Objednávka

Poloviční balíček 3 minuty omezený

Na tento balíček lze létat pouze v pracovní dny pondělí až čtvrtek. Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na dva 1,5 minutové vstupy (3 minuty volného pádu). Létání je určeno pro jednu osobu.

Cena 1600  Kč

Poloviční balíček 3 minuty neomezený

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na dva 1,5 minutové vstupy (3 minuty volného pádu). Létání je určeno pro jednu osobu.

Cena 1800  Kč

Základní balíček 6 minut

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na čtyři 1,5 minutové vstupy (6 minut volného pádu). Létání je určeno pouze pro jednu osobu.

Cena 2950  Kč

Balíček 6 minut pro dvě osoby

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na čtyři 1,5 minutové vstupy (6 minut volného pádu). Létání je určeno pouze pro dvě osoby, tedy 3 min. na jednu osobu.

Cena 3100  Kč

Větší balíček 9 minut

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na šest 1,5 minutových vstupů (9 minut volného pádu). Létání je určeno pouze pro jednu osobu.

Cena 4350  Kč

Rodinný balíček 15 minut pro skupinu do 5 osob

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle), vlastní létání rozdělené na deset 1,5 minutových vstupů. Určeno pro skupinu do pěti osob.

Cena 6500  Kč

15 minut pro 1 osobu

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle), vlastní létání rozdělené na deset 1,5 minutových vstupů (15 minut volného pádu), poletový rozbor letu, video z letu. Létání je určeno pro jednu osobu.

Cena 5700  Kč

30 minut pro skupinu do 10 osob

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle), vlastní létání rozdělené na dvacet 1,5 minutových vstupů, video z letu. Létání je určeno pro skupinu do deseti osob.

Cena 12600  Kč

30 minut pro 1 osobu

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle), vlastní létání rozdělené na dvacet 1,5 minutových vstupů (30 minut volného pádu), poletový rozbor letu, video z letu. Létání je určeno pro jednu osobu.

Cena 9900  Kč

Video z letu

Video si můžete objednat k polovičnímu, základnímu, většímu i rodinnému balíčku. Video obdržíte po vašem létání na USB flash disku.

Cena 300  Kč

Cena celkem včetně DPH0