Tandemový seskok

Objednávka

Akční letní balíček 2 minuty

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na dva minutové vstupy (2 minuty volného pádu). Létání je určeno pro jednu osobu. Důležité informace k tomuto balíčku: - je určen pro jednu osobu a budeme jej prodávat v období 1.4.2024 – 31.8.2024. - zakoupené poukazy lze prolétat pouze do 15.9.2024 – je tedy třeba, abyste veškeré rezervace letů prováděli pouze na dobu do 15.9.2024.

Cena 1400  Kč

Poloviční balíček pro děti 5-15 let. 3 minuty neomezený.

Balíček je určen pro děti 5-15 let. Zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na dva 1,5 minutové vstupy (3 minuty volného pádu). Létání je určeno pro jednu osobu. Platnost poukazu je 12 měsíců. Je nutné doložit věk dítěte. Například kartičkou zdravotní pojišťovny.

Cena 1590  Kč

Poloviční balíček 3 minuty omezený

Na tento balíček lze létat pouze v pracovní dny pondělí až čtvrtek. Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na dva 1,5 minutové vstupy (3 minuty volného pádu). Létání je určeno pro jednu osobu. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 1990  Kč

Poloviční balíček 3 minuty neomezený

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na dva 1,5 minutové vstupy (3 minuty volného pádu). Létání je určeno pro jednu osobu. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 2190  Kč

Základní balíček 6 minut

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na čtyři 1,5 minutové vstupy (6 minut volného pádu). Létání je určeno pouze pro jednu osobu. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 3590  Kč

Balíček 6 minut pro dvě osoby

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na čtyři 1,5 minutové vstupy (6 minut volného pádu). Létání je určeno pouze pro dvě osoby, tedy 3 min. na jednu osobu. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 3690  Kč

Větší balíček 9 minut

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a vlastní létání rozdělené na šest 1,5 minutových vstupů (9 minut volného pádu). Létání je určeno pouze pro jednu osobu. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 4990  Kč

Rodinný balíček 15 minut pro skupinu do 5 osob

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle), vlastní létání rozdělené na deset 1,5 minutových vstupů. Určeno pro skupinu do pěti osob. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 8290  Kč

15 minut pro 1 osobu

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle), vlastní létání rozdělené na deset 1,5 minutových vstupů (15 minut volného pádu), poletový rozbor letu, video z letu. Létání je určeno pro jednu osobu. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 6300  Kč

30 minut pro skupinu do 10 osob

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle), vlastní létání rozdělené na dvacet 1,5 minutových vstupů. Létání je určeno pro skupinu do deseti osob. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 15990  Kč

60 minut pro skupinu do 20 osob

Balíček zahrnuje kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení veškerého potřebného vybavení (kombinéza, přilba, brýle), vlastní létání rozdělené na dvacet 1,5 minutových vstupů, včetně videa z letu. Létání je určeno pro skupinu do dvaceti osob. Platnost poukazu je 12 měsíců.

Cena 31590  Kč

Video z letu pro jednu osobu

Video si můžete objednat k produktům pro jednu osobu.

Cena 300  Kč

Video z letu pro dvě osoby

Video si můžete objednat k produktu pro dvě osoby.

Cena 550  Kč

Video z letu pro skupinu.

Video si můžete objednat k produktům pro více osob.

Cena 800  Kč

Cena celkem včetně DPH0